• Pzt – Cts: 09:00 – 21:00
  • Pazar: Kapalı

Hakkımızda

Hakkımızda

Psk. Dan. Ferhat Arslan, İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Daha üniversite hayatının ilk yıllarında Yesilay ve UNICEF’e bağlı çeşitli gönüllü projelere katıldı. 

Bu süreci takiben özellikle spor psikolojisi alanında da çalıştı ve memleketi olan Bitlis’in Tatvan ilçesi bünyesinde yer alan birçok ortaokul ve lisede Milli Eğitim ve Emniyet kapsamında gönüllü seminerler verdi. Gene Bitlis / Tatvan’da verdiği seminerlerde akran zorbalığı, panik atak, depresyon, kaygı, fobi dikkat dağınıklığı,bağımlılık ve kişilik bozuklukları başat konuları oluşturdu. 

Yine üniversitedeki eğitim – öğretim yaşantısı içinde EMDR Aile Danışmanlığı Oyun Terapisi Wisc-r Zeka Testi Resim Analizi konularında eğitimler aldı. Mezuniyetinden sonra ise BDT konusunda Fırat Üniversitesi bünyesinde görev yapan psikiyatri anabilim dalı başkanı prof. dr. Murad Atmaca dan dan eğitim aldı. Şu an memleketi Bitlis’in Tatvan ilçesinde kendi ofisini açarak danışanlarına büyük bir özveriyle hizmet veriyor.

Kendini Tanımaya Başla

Psk. Dan. Ferhat Arslan, İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Daha üniversite hayatının ilk yıllarında Yesilay ve UNICEF’e bağlı çeşitli gönüllü projelere katıldı. Bu süreci takiben özellikle spor psikolojisi alanında da çalıştı ve memleketi olan Bitlis’in Tatvan ilçesi bünyesinde yer alan birçok ortaokul ve lisede Milli Eğitim ve Emniyet kapsamında gönüllü seminerler verdi. Gene Bitlis/Tatvanda verdiği seminerlerde akran zorbalığı, panik atak, depresyon, kaygı, fobi dikkat dağınıklığı,bağımlılık ve kişilik bozuklukları başat konuları oluşturdu. Yine üniversitedeki eğitim – öğretim yaşantısı içinde EMDR Aile Danışmanlığı Oyun Terapisi Wisc-r Zeka Testi Resim Analizi konularında eğitimler aldı. Mezuniyetinden sonra ise BDT konusunda Fırat Üniversitesi bünyesinde görev yapan psikiyatri anabilim dalı başkanı prof. dr. Murad Atmaca dan dan eğitim aldı. Şu an memleketi Bitlis’in Tatvan ilçesinde kendi ofisini açarak danışanlarına büyük bir özveriyle hizmet veriyor.

  • 100%

    Müşteri Memnuniyeti

  • 100%

    Müşteri Geri Bildirimi